Dirty Dog Street Food & Catering

Nechte jedinou skutečnou americkou cateringovou společnost přinést tu pravou chuť New Yorku až k vašim dveřím a staňte se legendou na vaší další akci.

Jste unavení tou starou opakující se nabídkou pohoštění. My taky. Tak jsme se rozhodli vyhlásit válku těm mdlým, nevýrazným a nudným jídlům bez nápadu. Naše tajná zbraň? Čerstvé místní suroviny připravené s precizností, kterou si zaslouží.

Objednejte naše studené sendvičové tácy online hned teď pro bezproblémové doručení na vaši akci nebo se nás zeptejte na full-servise catering, kde můžeme grilovat naše nejlepší sendviče, burgery a mnohem více. Dodáme tak šťávu vaší svatbě, team-buildingu nebo firemní party.

Bereme ty nejčerstvější ingredience, které jsou k dispozici, dokonale je vaříme a házíme mezi dva kusy čerstvě upečeného chleba. V každém soustu našich sendvičů v Dirty Dog Street Food & Catering okusíte energii a rozličnost města New York podpořenou naší vášní pro dobré vaření. Spojujeme ryzí chutě tuctu kultur s nejlepšími místními surovinami a nacpeme je pro Vás mezi dva kousky chleba. Všechna zelenina je sezónní a dodávaná z českých farem a naše maso pochází od předních chovatelů.
Je to New Yorkský street food, ve stylu Dirty Dog.

Obchod podle kategorií