FAQs

Catering s obsluhou

Ano, ano, ano a ano. A ano na jakékoliv další akce, které vás napadnou.

Připravíme náš stánek s grillem přesně tak, jak máte možnost vidět na street food festivalech a vaříme vše čerstvé jen pro Vaše hosty!

Vyberte si 3-4 druhy jídla z naší nabídky burgerůsendvičů nebo hotdogů. Kompletní ceník najdete tady. Většina klientů si objednává 1,5-2 kusy na osobu, ale přesná objednávka je čistě na vás. Záleží také na délce konání Vaší akce.

Navíc podle přaní můžete přidat saláty nebo jednohubky, které bychom podávali formou samoobslužného buffetu vedle grill stánku.

Pokud se nechcete otravovat vybíráním a sestavováním menu, jednoduše nám řekněte váš rozpočet a něco málo informací o Vaší akci. My pro Vás menu rádi připravíme.

Tohle je těžká otázka, protože každou akci připravujeme našim klientům na míru. Může to být od 250 Kč/osobu do 2 500Kč/osobu. Záleží na tom, kolik jídla potřebujete a jaký další servis si od nás budete přát.

Buď si můžete vybírat konkrétně z sekci „Naše Jídlo“ (kompletní ceník najdete tady), nebo nám řekněte váš rozpočet a něco málo informací o Vaší akci a my pro Vás menu rádi připravíme na základě zkušeností s podobnými klienty.

Cena jídla zahrnuje veškerý personál a vybavení, které potřebujeme k obsluze našeho stánku. Samozřejmě můžeme obstarat i další extra obsluhu na roznos jednohubek nebo barmany.

Doprava v rámci Prahy je již zahrnuta v ceně. Pokud k vám pojedeme déle než hodinu cesty z Prahy a Vaše objednávka je za méně než 50 000 Kč, musíme vám připočítat poplatek za dopravu, který se odvíjí od vzdálenosti a množství personálu, který k Vám musíme dopravit.

Naše jídlo běžně podáváme na lodičkách z recyklovaného papíru s červeno-bílým voskovaným servírovacím papírem, to je samozřejmě v ceně zahrnuto. Pokud byste si přáli tradičnější porcelánové talíře a kovové příbory, jistě je pro Vás za malý příplatek můžeme zajistit.

Jistě! Můžeme připravit samoobslužný bar s pivem, vínem a nealkoholickými nápoji. Obvykle podáváme pivo z plzeňského mikropivovaru Raven, ale pokud budete mít speciální požadavky, uděláme maximum, abychom zajistili vaší oblíbenou značku. U točeného piva je minimální objednávka 2 sudy. Cena zahrnuje výčepní vybavení a plastové kelímky. Za příplatek pro Vás můžeme zajistit sklenice.

Všední dny (pondělí-čtvrtek): 20 000 Kč
Víkendy (pátek-neděle): 30 000 Kč

Mimo hlavní sezónu (říjen-březen, s výjimkou druhé poloviny prosince), můžeme být v otázce minimální objednávky více přizpůsobiví.

Jakmile se rozhodnete, že chcete jídlo právě od nás, budeme po vás požadovat zálohu 2 000,- Kč pro rezervaci data. Na jeden den můžeme přijmout pouze 1-2 akce a volné termíny rychle mizí, obzvlášť ty letní. Proto je moc důležité, abyste zálohu poslali co nejdříve a o svůj termín tak nepřišli.

Když tohle vyřídíme, pokračujeme v práci na sestavování perfektního menu pro Vaši akci, dokud nebudete s konečnou nabídkou spokojeni. Druhou zálohu ve výši 45% z konečné ceny budeme chtít zaslat 2-4 týdny před vaší akcí. Doplatek můžete zaplatit v hotovosti přímo na akci nebo bankovním převodem/kartou do 7 dnů od skončení akce.

Pokud je pro vás něco z toho problém (například vaše firma má delší platební lhůty, než 7 dní), prosím, dejte nám vědět co nejdříve předem a určitě se společně domluvíme na jiném řešení.

Bohužel, náš truck už je pár let v automobilovém nebi. Přišel jeho čas a i když loučení nebylo jednoduché, léta se vrátit zpět nedala a my jsme nemohli trávit více času jeho opravami, než vařením pro naše milované zákazníky.

Nyní vaříme v našem parádním malém stánku. Koukněte na fotky tady.

Určitě! Přesto, že je naší specializací jídlo, už zajišťujeme akce nějaký ten pátek a máme spoustu ověřených kontaktů. Potřebujete fotografa, DJ, zaříkávače hadů nebo karaoke? Stačí říct a my uděláme maximum, abychom Vám k tomu dopomohli.

Můžeme Vám dokonce pomoct s celou organizací Vaší akce včetně nábytku, osvětlení, elektrické centrály atd.

Tady je to, co potřebujememe od vás:

  • rovný venkovní prostor 4x4m. Může to být zahrada, parkoviště, balkón, terasa, cokoli. Jsme flexibilní a samozřejmě nepoškodíme povrch, který budeme využívat.
  • zásuvku (standardní 230V) ve vzdálenosti maximálně 20m od místa, kde budeme vařit
  • umyvadlo, dřez, kohoutek nebo jiný zdroj vody v blízkosti.

A to je vše! O ostatní se postaráme my.

Donáškový catering FAQ

Použijte náš nový e-shop na donáškový catering! Vyberte si kategorii a začněte plnit svůj nákupní košík. Klikněte na “Pokladnu” a zvolte si způsob platby a doručení. Potvrzovací email od nás obdržíte 12-24h od odeslání objednávky. Jednodušší už to být nemůže!

Většina našich klientů objednává na osobu cca. 4 mini-sendviče/mini-bagety nebo 2-3 mini-wrapy. (Každý mini-sendvič obsahuje 50g masa, každý mini-wrap obsahuje 75g masa).

K tomu je vhodné zařadit také přílohy, saláty a/nebo jednohubky. Konečná objednávka je samozřejmě na vás. Pro dámský odpolední dýchánek to bude spíš míň, na oběd pro fotbalový tým spíš víc.

Doprava po Praze je zdarma při objednávce nad 5,000 Kč, v ostatních případech je poplatek za dopravu 249 Kč.

Doprava mimo Prahu:
Střední Čechy: 399 Kč nebo zdarma při objednávce nad 10,000 Kč
Jižní, severní a západní Čechy: 899 Kč nebo zdarma při objednávce nad 20,000 Kč
Východní Čechy, Morava a Slezko: 1999 Kč nebo zdarma při objednávce nad 30,000 Kč

Jasně! Běžně doručujeme od pondělí do pátku 9:00-20:00. Pokud potřebujete jídlo doručit mimo tyto hodiny, většinou to pro nás není problém. Vždy ale záleží na konkrétním čase a místě. Počítejte s tím, že vás to bude stát pár kaček navíc, které poputují za přesčas našemu řidiči.

Jídlo k vám dorazí krásně naaranžované na hliníkových tácech společně s ubrousky a papírovými talířky. Rádi vám je doručíme přímo na místo vaší akce. Nebojíme se ani schodů.

Ideálně do 48 před plánovanou akcí. Ale i pokud se vám stane, že sháníte catering na poslední chvíli, nebojte se nám ozvat a zkusíme vymyslet, co se s tím můžeme dělat.

 

Stankový prodej

Mrkněte na náš kalendář veřejných akcí a přijďte se na nás podívat! Neustále přidáváme nové akce i během sezóny, takže pokud jste teď nenašli nic vhodného nezoufejte a podívejte se znovu za pár dní.

Možná. Každý rok vaříme na hromadě festivalů a děláme to rádi, ale musíme mít také jistotu, že akce bude pro naše zákazníky příjemná a pro nás výdělečná. Prosím, pošlete nám email s maximem informací o vaší akci, včetně přesné výše nájmu nebo provize, které budete požadovat a my se vám ozveme asap.

Load More