Kontakty

Chcete abychom zajistili jídlo na vaši další soukromou akci? Žádný problém! Nabízíme tří různé služby. Pro více info, vyberte si kterou službu se Vám hodí a použijte objednávkový formulář, nebo nám zanechte zprávu níže a dáme dohromady perfektní nabídku pro Vás.

Grill on the Go Catering: Ty nejlepší pražské burgery a sendviče přímo z grilu! Přivezeme s sebou vše potřebné vybavení a po skončení po sobě hezky uklidíme, takže vy můžete odpočívat a svojí akci si užít.
Party Platters Catering: Studené sendviče, saláty a přílohy doručené až k vám, pro případ, že chcete mít jídlo pohodlně k dispozici dle vašeho programu a můžete si jej vychutnat, až se vám to bude hodit.
BBQ Catering: Uzené, sladké a řádně kořeněné – to jsou chutě toho pravého amerického BBQ. V možnostech donášky nebo full-servisu.

Chcete, abychom prodávali jídlo na vašem festivalu nebo koncertě? U lidí jsme vždy oblíbení, ale pracujeme pouze na akcích, které jsou pro nás profitabilní a jsou příjemné pro naše zákazníky. Prosím, pošlete nám email s následujícími informacemi a obratem vám odpovíme, jestli máme termín volný a jestli o akci máme zájem.

  • Název, datum a místo konání akce
  • Přibližný počet očekávaných hostů a počet dalších prodejců jídla
  • Přesná částka nájmu/procenta provize, pokud je budete vyžadovat, včetně VŠECH dalších poplatků
  • Jakékoliv další podmínky a požadavky – nemáme rádi překvapení na poslední chvíli 🙂
Když jsme v kuchyni a vaříme pro naše zákazníky, většinou bohužel nemůžeme zvedat telefony. A když se nám poštěstí, že telefon vzít můžeme, často nejsme schopni odpovědět na vaše dotazy a organizovat akci, dokud nejsme zpět v kanceláři s naším kalendářem. Proto nejlepší způsob, jak nás oslovit, je přes email nebo objednací formulář v sekci catering. Pokud potřebujete catering na poslední chvíli, nejlepší volba je SMS. Děkujeme za pochopení.

E-mail: info@ddstreetfood.cz
GSM: +420 733 240 639

Jak se jmenujete? (povinné)

Váš Email (povinné)

Co pro Vás můžeme udělat? (povinné)

 

Firemní údaje:

Isaac Starobin
IČO: 87647885
Nejsme platci DPH.
Sídlo: Mánesova 71, Praha 120 00
Bankovní spojení: 205040671/0600