Sandwiches

Líbí se vám, co vidíte? Nechte nás zajistit catering na vaší další akci!

 • Shrimp Po‘ Boy

  Dirty Dog Food Truck Catering Sandwich Shrimp Po' Boy Křupavé krevety ve stylu Cajun s omáčkou remoulade, salátem, cibulkou a rajčaty na rozpečené bagetě.
  Crispy Cajun-style shrimp with remoulade sauce, lettuce, tomato, and onion on a toasted baguette.
 • Reuben

  Šťavnatá hora nakládáného hovězího masa s kyselím zelím, dresinkem tisíc ostrovů a roztaveným švýcarským sýrem na opečeném, máslovém žitném chlebu.
  A mountain of succulent, house-cured corned beef with sauerkraut, Thousand Island dressing, and melted Swiss on grilled, buttered rye bread.
 • BBQ Pork

  Udíme naší kořeněnou vepřovou plec přes noc. Až je masíčko jemné a rozpadá se, přidáváme do něj domácí javorovo-bourbonovou BBQ omáčku a podáváme ho na čerstvě pečené briošce s jablečno-jalapeňovém coleslawem.
  We smoke our spice rubbed pork shoulder overnight until it’s nice and tender, then toss it in our own maple-bourbon BBQ and serve it on a freshly baked brioche bun with apple-jalapeno coleslaw.
 • Kickin‘ Buffalo Chickin

  Spicy
  Dirty Dog Food Truck and Catering Sandwich Buffalo Chicken Křupavé kuřecí prsíčko polité omáčkou Frank’s Red Hot s dresinkem z modrého sýru, salátem, rajčátkem a cibulkou na čerstvě pečené briošce. Je to jako buffalo křidýlko, ale bez toho bordelu!
  Crispy chicken breast covered in Frank’s Red Hot buffalo sauce with blue cheese dressing, lettuce, tomato, and onion on a fresh baked brioche bun. It’s like a buffalo wing without the mess!
 • Chicken Caesar Wrap

  Dirty Dog Food Truck Catering Sandwich Caesar Wrap Čerstvý římský salát, Caesar dresink, parmezán, a křupavé kuřecí prsíčko v pšeničné tortile. Lehké a osvěžující, perfektní na horký letní den.
  Fresh romaine lettuce, Caesar dressing, parmesan, and crispy chicken breast in a flour tortilla. Cool and refreshing, perfect for a hot summer day.
 • Swiss Chick

  Dirty Dog Food Truck and Catering Sandwich Grilované kuřecí prsíčko s restovanými žampiony a cibulkou, švýcarským sýrem, ledovým salátem, a rajčaty.
  Grilled chicken breast with sautéed mushrooms and onions, melted Swiss cheese, lettuce, and tomato.
 • The Bill Clinton

  Dirty Dog Food Truck and Catering Sandwich Bill Clinton Argentinský flank steak marinovaný v chimichurri, grilovaný medium rare s ananasovou salsou, chili-koriandrovém aioli a čerstvou limetkou v bagetě.
  Argentinian flank steak marinated in chimichurri grilled medium rare with pineapple salsa, chili-cilantro aioli, and fresh lime on a baguette.
 • Muffuletta

  Dirty Dog Food Truck and Catering Sandwich Muffaletta Tento sandwich z amerického New Orleansu obsahuje čtyři druhy italské šunky a salámů s Kreolským olivovým salátem a sýrem provolone v italském tradičním chlebu.
  This New Orleans classic has 4 types of Italian hams and salamis with Creole olive salad and provolone on Italian bread.
 • Philly Cheesesteak

  Tenké platky grilovaného hovězího ribsteaku s restovanou paprikou, cibuli a žampiony a roztáveným cheddarem na teplé bulce
  Thinly sliced grilled rib steak with sauteed peppers, onion, and mushrooms on a warm roll with melted cheddar
 • Rocky Balboa

  Rare roastbeef na grilovaném žitném chlebu s křenovou omáčkou, roztaveným sýrem a restovanou cibulí
  Rare roast beef on grilled rye bread with horseradish dressing, melted cheese, and caramelized onions
 • Peachy Panini

  Vegetarian
  Dirty Dog Food Truck and Catering Sandwich Vegetarian Panini Čerstvá ovoce (broskev, jahody nebo hrušky dle sezóny), rukola, kandované vlašské ořechy a gorgonzola s balsamikovým vinaigrettem v grilovaném italském pečivu.
  Fresh fruit (peaches, strawberries, or pears depending on season), arugula, candied walnuts, and gorgonzola with balsamic vinaigrette on grilled Italian bread.
 • Puerto Rican Pernil

  Dirty Dog Food Truck and Catering Sandwich Pernil Pomalu pečená vepřová plec s česnekem a bylinkami podávaná s aioli, rajčaty, cibulí, limetkou a koriandrem v čerstvě pečené briošce.
  Pork shoulder slow-roasted in garlic and herbs served with aioli, tomatoes, onion, lime, and cilantro on a fresh baked brioche.
 • ‚Shroom Boom

  Vegetarian
  Dirty Dog Food Truck Catering Sandwich Portobello Grilovaná marinovaná houba portobello se sušenými rajčaty, rukolou, pečenou paprikou, švýcarským sýrem a italským vinaigrettem na čerstvě pečené briošce.
  Grilled, marinated portobello caps with sun-dried tomatoes, arugula, roasted red peppers, swiss cheese, and balsamic vinaigrette on a fresh baked brioche bun.
 • Big Bad Avocado Monster

  Křupavé kuřecí prsíčko s čerstvým guacamole, roztaveným cheddarem, Ranch dressingem, chipotle aioli a salátem na bagetě
  Crispy chicken breast with fresh guacamole, melted cheddar, Ranch dressing, chipotle aioli and lettuce on a baguette
 • Piri Piri Shrimp

  Dirty Dog Food Truck Catering Sandwich Shrimp Po' Boy Grilované tygří krevety marinované v portugalské omačce piri piri s nakládanou červenou cibulí, koriandrem a chipotle aioli v rozpečené bulce.
  Grilled tiger shrimp marinated in Portuguese piri piri sauce with lime-pickled red onion, cilantro, and chipotle aioli on a toasted roll.
 • Meatball Parmigiana

  Dirty Dog Food Truck Catering Meatball Sandwich Italské masové koule z hovězího, vepřověho a telecího masa s omačkou marinara a rozteklou mozzarellou v rozpečené bulce
  Italian beef, pork, and veal meatballs with marinara sauce and melted mozzarella on a toasted roll
 • El Cubano

  Dirty Dog Food Truck Catering Sandwiches Cuban Na tenko krájená šunka, pomalu pečená vepřová plec, dijonská hořčice, kyselé okurky a roztavený švýcarský sýr v grilované bulce.
  Thinly sliced Burgundy ham, slow roasted pork shoulder, Dijon mustard, sliced pickles, and melted Swiss cheese on a grilled roll.
 • BBQ Meatloaf

  Americká sekaná z hovězího a vepřového masa s domácí javorovo-borbounovou omáčkou BBQ, majonézou, rajčaty, roztaveným cheddarem a křupavou cibulkou
  Classic American beef and pork meatloaf with our homemade maple-bourbon BBQ sauce, mayonnaise, tomatoes, melted cheddar, and crispy onions
 • Turkey & Avocado Club

  Uzená krůtí prsa s čerstvým avokadem, slaninou, goudou, salátem, rajčaty, cibulí a chipotle majonézou
  Smoked turkey breast with fresh avocado, bacon, gouda, lettuce, tomato, onion and chipotle mayo
 • Coronation Chicken Club

  Kuřecí salát s kari majonézou, mangovým chutney, salátem, rajčaty a cibulí
  Curried chicken salad with mango chutney, lettuce, tomato, and onion on three slices of bread
 • Roasted Vegetable Panini

  Restovaná zelenina dle sezóny s fetou, grilovanou paprikou a bazalkovým vinaigrettem na grilovaném italském pečivu
  Roasted seasonal vegetables with feta, grilled peppers, and basil vinaigrette on grilled Italian bread
 • Spinach & Artichoke Wrap

  Baby špenat s artyčokami, slaninou a dressing z modrého sýru v tortille
  Baby spinach with artichokes, bacon, and blue cheese dressing in a tortilla
 • Sausage and Pepper Hero

  145
  Grilovaná klobasa v bagetě s restovanou paprikou a cibulí a roztaveným sýrem
  Grilled sausage on a baguette with roasted peppers and onions and melted cheese
 • Smoked Turkey Sandwich

  Uzený krůtí prsíčko se salátem summer slaw, omáčkou honey mustard a goudou na grilovaném žitném chlebu
  Smoked turkey breast with summer slaw, honey mustard, and melted gouda on grilled rye bread
 • LZ’s Chicken & Waffles

  Belgické batatové vafle s křupavým kuřecím steakem naložený v podmaslí, restovanou rukolou, omáčkou Sriracha Ranch a javorovým sirupem
  Sweet potato Belgian waffles with buttermilk fried chicken, sauteed arugula, Sriracha Ranch, and maple syrup
 • Big Apple Classic

  Dvojitý sendvič na grilovaném žitném chlebu s uzeným krůtím prsíčkem, roastbeefem, dressingem Tisíc Ostrovů, salátem, rajčaty a cibulí
  Double-decker sandwich on grilled rye bread with smoked turkey breast, roast beef, Thousand Island dressing, lettuce, tomato, and onion